Смартгодинник
OPPO Band 2 (OBBE215)
Відео 4Фото 10 |
OPPO Band 2
Дисплей:1.57 ", 402x256 пікс, AMOLED
Корпус:пластик, 50
Сповіщення:вібросигнал, про виклики, про повідомлення
Здоров'я:пульсометр, кисень у крові, рівень стресу
Спорт і туризм:режим плавання
Пікова яскравість дисплея – 500 нит. Повне охоплення DCI-P3. Розширений режим розпізнавання гри в теніс (види ударів, швидкість замаху та ін.)
Як працюють датчики розумних годинників та браслетів?Гайд за принципами роботи датчиків розумних годинників та фітнес-браслетів.
Смартгодинники та фітнес-браслети: у чому різниця?Розбираємося у відмінних рисах популярних носимих гаджетів — смартгодинників і фітнес-браслетів
Всі характеристики
Характеристики Band 2
|
Смартгодинники та фітнес-браслети: у чому різниця?Розбираємося у відмінних рисах популярних носимих гаджетів — смартгодинників і фітнес-браслетів
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог OPPO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі OPPO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити OPPO Band 2
Усі ціни 7 →Фітнес-браслет OPPO Band 2 Midnight Black | 2 499 грн. |
Фитнес-трекер OPPO Band 2 (Blue) | 2 699 грн. |
Фітнес-браслет OPPO Band 2 Baby Blue (OBBE215) | 2 699 грн. |
OPPO Band 2 Blue Band2Blue | 2 699 грн. |
Фітнес-браслет OPPO Band 2 Midnight Black | 3 930 грн. |
Фітнес-браслет OPPO Band 2 Midnight Black 1193669 | 3 930 грн. |
OPPO Band 2 Black | 2 973 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →