Рюкзак Pacsafe Vibe 25 25 л
Відео 18Фото 26 |
Pacsafe Vibe 25 |
|
Рюкзак оснащений захистом від безпровідного сканування пристроїв і банківських карт - RFIDsafe і комплексною системою «Антизлодій».
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pacsafe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pacsafe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pacsafe Vibe 25 25 л
Усі ціни 7 →Рюкзак Pacsafe Vibe 25L "Антикрадій" камуфляжний (60301814) | 3 799 грн. |
Міський рюкзак Pacsafe Vibe 25 "Антизлодій" Econyl Midi Чорний (40100138) | 7 102 грн. |
Рюкзак для ноутбука PacSafe "антизлодій" Vibe 25 13.3" Black (60301130) | 6 447 грн. |
Рюкзак Pacsafe® Vibe 25L backpack к-р графітовий (60301) | 5 963 грн. |
Рюкзак формат Midi "антизлодій" Pacsafe Vibe 25 відновлений нейлон ECONYL | 8 150 грн. |
Міський рюкзак "Антизлодій" Pacsafe Vibe 25 д/ноут 13.3" 25л, 5ст.зах. Чор | 6 013 грн. |
Рюкзак для ноутбука Pacsafe Midi "антизлодій" Vibe 25 Econyl 13.3" Black ( | 7 102 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →