Підгузки Pampers Active Baby 5 / 51 pcs
Товар застарів 508 грн. Призначення: дитячі; Використання: одноразові; Вага дитини (кг): 11 – 16; Упаковка (шт): 51; Стать: унісекс; Країна походження бренду: США; |
Pampers Active Baby 5 / 51 pcs |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pampers 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pampers.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Pampers Active Baby 5 / 51 pcs
Ціни на Pampers Active Baby 5 / 51 pcs |
---|---|---|---|---|
Pampers Active Baby 5 / 38 pcs | від 459 грн. | 17 пропозицій | ||
Pampers Active Baby 5 / 42 pcs | від 649 грн. | 2 пропозиції | ||
Pampers Active Baby 5 / 50 pcs | від 710 грн. | 1 пропозиція | ||
Pampers Active Baby 5 / 64 pcs | від 749 грн. | 19 пропозицій | ||
Pampers Active Baby 5 / 78 pcs | від 1 099 грн. | 1 пропозиція | ||
Pampers Active Baby 5 / 110 pcs | від 1 499 грн. | 1 пропозиція | ||
Pampers Active Baby 5 / 150 pcs | від 1 748 грн. | 18 пропозицій |