Підгузки-трусики Pampers Pants 3 / 32 pcs
Відео 4Фото 3 | Очікується у продажу 325 грн. Призначення: дитячі; Використання: одноразові; Вага дитини (кг): 6 – 11; Упаковка (шт): 32; Стать: унісекс; Країна походження бренду: США; |
Pampers Pants 3 / 32 pcs |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pampers 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pampers.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Pampers Pants 3 / 32 pcs
Ціни на Pampers Pants 3 / 32 pcs |
---|---|---|---|---|
Pampers Pants 3 / 56 pcs | від 500 грн. | 3 пропозиції | ||
Pampers Pants 3 / 62 pcs | від 649 грн. | 18 пропозицій | ||
Pampers Pants 3 / 86 pcs | від 1 049 грн. | 1 пропозиція | ||
Pampers Pants 3 / 94 pcs | від 1 270 грн. | 1 пропозиція | ||
Pampers Pants 3 / 120 pcs | від 1 399 грн. | 1 пропозиція | ||
Pampers Pants 3 / 128 pcs | від 1 259 грн. | 33 пропозиції | ||
Pampers Pants 3 / 204 pcs | від 1 929 грн. | 19 пропозицій |