Велошина Panaracer GravelKing SK Plus 650Bx48
Товар застарів 2 388 грн. Призначення: гравійні; Діаметр ("): 650; Ширина: 48C; Стандарт ETRTO: 48-584; |
Panaracer GravelKing SK Plus 650Bx48 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Panaracer 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Panaracer.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Panaracer GravelKing SK Plus 650Bx48
Ціни на Panaracer GravelKing SK Plus 650Bx48 |
---|---|---|---|---|
Panaracer GravelKing SK Plus 700x28C | від 2 054 грн. | 6 пропозицій | ||
Panaracer GravelKing SK Plus 700x32C | від 2 087 грн. | 6 пропозицій | ||
Panaracer GravelKing SK Plus 700x35C | від 2 120 грн. | 7 пропозицій | ||
Panaracer GravelKing SK Plus 700x38C | від 2 176 грн. | 6 пропозицій | ||
Panaracer GravelKing SK Plus 700x43C | від 2 324 грн. | 6 пропозицій | ||
Panaracer GravelKing SK Plus 700x50C | від 2 562 грн. | 6 пропозицій |