Музичний центр Panasonic SC-PM254
Фото 6 |
Panasonic SC-PM254
2022 рікBluetooth
Тип:музичний центр
Кількість каналів:2.0
Потужність системи:20 Вт
Частотний діапазон:100 – 20000 Гц
Імпеданс:6 Ом
Тип тюнера:цифровий
Носії:USB, CD
Габарити колонки:224х139х136 мм
Центральний блок:123х184х228 мм
Вага:2.4 кг
Всі характеристики
Купити Panasonic SC-PM254
Музичний центр Panasonic SC-PM254EG-K czarne | 8 282 грн. |
Wieża Panasonic SC-PM254EG-S 20W FM DAB+ BT USB CD | 9 840 грн. |
Panasonic SC-PM254EG-K czarne | 8 484 грн. |
Музыкальный центр Panasonic SC-PM254EG-K | 8 487 грн. |
Музичний центр Wieża Panasonic SC-PM254EG-S 20W FM DAB+ BT USB CD | 9 840 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →