Об'єктив Pentax 35mm f/2.0 SMC FA AL
Pentax 35mm f/2.0 SMC FA AL |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pentax 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pentax.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pentax 35mm f/2.0 SMC FA AL
Усі ціни 7 →Pentax 35mm f/2.0 SMC FA AL | 22 755 грн. |
Pentax DA f/2,0 35mm AL (22190) | 27 468 грн. |
Pentax DA f/2,0 35mm AL (22190) | 25 480 грн. |
Об'єктив Pentax DA f/2,0 35mm AL (22190) | 26 814 грн. |
Pentax smc FA 35mm f/2.0 AL (22190P) | 19 068 грн. |
Pentax smc FA 35mm f/2.0 AL (22190P) | 17 680 грн. |
Об'єктив Pentax smc FA 35mm f/2.0 AL (22190P) | 18 614 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →