Prestigio MultiPad Node A8 32 ГБ
Відео 2Фото 15 |
Один з найбільш доступних 8-дюймових планшетів на ринку станом на 2021 рік. Може похвалитися компактними розмірами, бюджетним цінником і непоганою автономністю. Пристрій перш за все варто розцінювати як планшет для перегляду фільмів під час поїздок або вдома, для спілкування в соціальних мережах і месенджерах, читання і навчання. Апаратну "начинку" планшета Prestigio MultiPad Node A8 можна охарактеризувати скоріше як початкового рівня.
Подібне " залізо» може виявитися не кращим вибором для запуску сучасних мобільних ігор, але при цьому здатне забезпечити необхідну плавність роботи при виконанні всіх повсякденних завдань, які зазвичай ставляться перед планшетом. Вбудована пам'ять обмежена скромними 32 ГБ, але вже після покупки може бути збільшена за рахунок підключення знімної карти пам'яті об'ємом до 128 ГБ.
Що ж стосується» обличчя " планшета, то перед нами 8-дюймовий екран з IPS матрицею і роздільною здатністю 1280x720, що забезпечує щільність пікселів на рівні 189 ppi. Виробником передбачені бездротові модулі зв'язку GSM, 3G, Wi-Fi 4 і Bluetooth v 4.0-не найсвіжіші версії, але зате досить великий набір. А ось камери виключно базові-основна на 2 МП і фронтальна на 0,3 МП. Пристрій одягнений в пластиковий корпус і важить 364 г.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Prestigio 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Prestigio.
Купити Prestigio MultiPad Node A8 32 ГБ
Prestigio Node A8 1/32GB 3G Slate Grey (PMT42083GEEU) | 3 999 грн. |
Prestigio Node A8 8 3G Slate Grey (PMT42083GEEU) PMT42083GEEU | 2 699 грн. |
Prestigio Node A8 4208 3G Slate Grey (PMT42083GEEU) PMT42083GEEU | 3 099 грн. |
Планшет Prestigio Node A8 1/32 WiFi (PMT42083GEEU) | 2 999 грн. |
Prestigio PMT42083GEEU | 2 591 грн. |