Ваги ProfiCare PC-PW 3006 FA
Фото 4 |
ProfiCare PC-PW 3006 FA |
|
Прилад оснащений індикатором низького заряду елементів живлення.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ProfiCare 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ProfiCare.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ProfiCare PC-PW 3006 FA
Усі ціни 7 →Ваги підлогові PROFI CARE PC-PW 3006 FA | 1 049 грн. |
Ваги підлогові PROFI CARE PC-PW 3006 FA | 1 049 грн. |
Ваги підлогові PROFI CARE PC-PW 3006 FA | 1 089 грн. |
Ваги підлогові PROFI CARE PC-PW 3006 FA | 1 129 грн. |
Ваги для підлоги ProfiCare PC-PW 3006 FA 7 в 1 | 898 грн. |
Підлогові ваги ProfiCare PC-PW 3006 Glass | 1 509 грн. |
Додаткові функції і можливості ваг ProfiCare PC-PW 3006 FA:
- Сенсорне управління
РекомендуємоПорівняти в таблиці →