Проєкційний екран Projecta Compact Electrol 180x102
Фото 5 | Очікується у продажу 38 220 грн. Тип: розгортається; Механізм розгортання: мотор; Діагональ: 76; Співвідношення сторін: 16:9; Ширина полотна: 180; Висота полотна: 102; |
Projecta Compact Electrol 180x102 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Projecta 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Projecta.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модифікація моделі:
- Модель може поставляється з полотном чорного кольору.
- Matte White
- Datalux
- High Contrast
Модификації Projecta Compact Electrol 180x102
Ціни на Projecta Compact Electrol 180x102 |
---|---|---|---|---|
Projecta Compact Electrol 190x107 | від 42 560 грн. | 1 пропозиція | ||
Projecta Compact Electrol 200x129 | від 42 560 грн. | 1 пропозиція | ||
Projecta Compact Electrol 220x141 | від 41 840 грн. | 2 пропозиції | ||
Projecta Compact Electrol 240x139 | від 45 600 грн. | 1 пропозиція | ||
Projecta Compact Electrol 240x154 | від 48 320 грн. | 1 пропозиція | ||
Projecta Compact Electrol 280x162 | від 63 600 грн. | 2 пропозиції | ||
Projecta Compact Electrol 300x191 | від 58 640 грн. | 1 пропозиція |
Рекомендуємо