Фільтр-подовжувач PrologiX PRS-050P5-18B
Фото 4 |
PrologiX PRS-050P5-18B |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог PrologiX 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі PrologiX.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити PrologiX PRS-050P5-18B
Усі ціни 15 →Фільтр живлення ProLogix (PRS-050P5-18B) 5 розеток, 1.8 м, чорний PRS-050P | 175 грн. |
PrologiX 5 розеток 10A 1.8м з вимикачем чорний (PRS-050P5-18B) | 213 грн. |
Фильтр питания ProLogix (PRS-050P5-18B) 5 розеток, 1.8 м, черный PRS-050P5 | 175 грн. |
Prologix ProLogix (PRS-050P5-18B) 5 розеток 1.8 м Black PRS-050P5-18B | 169 грн. |
ProLogix Мережевий фільтр ProLogix 5 розеток, 1.8 м Чорний (PRS-050P5-18B) | 299 грн. |
ще 10 пропозицій
Модификації PrologiX PRS-050P5-18B
Ціни на PrologiX PRS-050P5-18B |
---|---|---|---|---|
PrologiX PRS-050P5-18G | від 148 грн. | 14 пропозицій | ||
PrologiX PRS-050P5-18B | від 148 грн. | 15 пропозицій | ||
PrologiX PRS-050P5-30G | від 157 грн. | 15 пропозицій | ||
PrologiX PRS-050P5-30B | від 160 грн. | 15 пропозицій | ||
PrologiX PRS-050P5-45G | від 180 грн. | 15 пропозицій | ||
PrologiX PRS-050P5-45B | від 180 грн. | 15 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →