Орбітрек ProXima Enima II iPro (FE-165-2AF)
Відео 8Фото 12 |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ProXima 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ProXima.
Купити ProXima Enima II iPro
Орбитрек Proxima ENIMA II IPRO FE-1652 | 29 000 грн. |
Орбітрек Proxima Enima Ii Ipro Fe-1652 | 34 199 грн. |
Орбітрек Proxima ENIMA II IPRO FE-1652 | 34 199 грн. |
Передньопривідний еліптичний тренажер тайванського бренду ProXima є одним з найпопулярніших орбітреків. При довжині кроку в 50 см модель не потребує занадто багато місця для зберігання, оскільки має складну конструкцію. Міцний сталевий каркас і висока якість збірки дають змогу займатися користувачам з вагою 135 кг
Конкурент професійним рішенням
У ProXima Enima II iPro передбачена електромагнітна система навантаження, яка в парі з 20-кілограмовим маховиком сприяє тихій роботі, плавним і м'яким руху без провалів і ривків. Траєкторія обертання педалей повторює еліпсоїд, максимально наближаючись до професійних аналогам. За рахунок продуманої ергономіки користувачам будь-якого зростання (особливо середнього і високого) забезпечені ефективні тренування з виключно щадним впливом на суглоби.
Широкі можливості налаштування опору забезпечує система Auto Tension з 16 рівнями регулювання навантаження.
Велика кількість програм
Бортовий комп'ютер ProXima Enima II іРгос допоможе контролювати основні показники занять, включаючи пульс і витрачені калорії. Він передбачає 18 програм тренування, у тому числі 12 передвстановлених з різними рівнями навантаження, 4 — пульсозавісимиє, а також по одній — для контролю інтенсивності та відновлення серцевого ритму. До недоліків варто віднести відсутність локалізації меню, але для його освоєння вистачить навіть базового англійської.
Багате оснащення
Враховано в орбітреку і корисні дрібниці. Так, головні клавіші управління продубльовані на рукоятках, є тримач для пляшки, підставка під планшет або смартфон, USB-роз'єм, який дасть можливість заряджати мобільні пристрої. А підвищити точність виміру частоти серцевих скорочень можна за рахунок підключення до тренажера нагрудного кардіодатчику.
До мінусів моделі відноситься досить висока ціна, але серед самих функціональних еліптичних тренажерів для дому у ProXima Enima II iPro мало конкурентів, особливо якщо врахувати складну конструкцію і велику довжину кроку.
- Габарити в складеному стані – 115х71х179 см