Протеїн QNT Metapure 0 кг
Відео 18 | Товар застарів ізолят; Вид: сироватковий; Форма випуску: порошок; Упаковка: пакет; Вага: 30; Кількість порцій (шт): 1; Порція (г): 30; Кількість білка в порції: 26; Калорійність порції (ккал): 112; Країна походження бренду: Бельгія; |
QNT Metapure 0.03 kg |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог QNT 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі QNT.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації QNT Metapure
Ціни на QNT Metapure |
---|---|---|---|---|
QNT Metapure 0.4 кг | від 1 091 грн. | 3 пропозиції | ||
QNT Metapure 0.5 кг | від 1 046 грн. | 3 пропозиції | ||
QNT Metapure 0.9 кг | від 1 836 грн. | 7 пропозицій | ||
QNT Metapure 2 кг | від 3 597 грн. | 7 пропозицій |