Рюкзак RAINS Backpack Mini 9 л
Відео 3Фото 9 |
RAINS Backpack Mini |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити RAINS Backpack Mini 9 л
Rains - Backpack Mini 9L Black 1280-Black | 3 610 грн. |
Rains - Backpack Mini 9L Taupe 1280-Taupe | 3 610 грн. |
Rains - Backpack Mini 9L Rock 1280-Rock | 3 610 грн. |
Rains - Backpack Mini 9L Ice 1280-Ice | 3 610 грн. |
Rains - Backpack Mini 9L Velvet Black 1280-VelvetBlack | 3 515 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →