Моторне мастило Ravenol FDS 5W-30 20 л (1111139-020)
Товар застарів 6 499 грн. Тип: синтетичне; Призначення: легкові авто; Двигун: бензиновий; дизельний; Об'єм (л): 20; SAE: 5w-30; Відповідність стандартам: API SL/CF; ACEA A1/B1/A5/B5; Допуски виробників: Ford WSS-M2C-913-C; Fiat 9.55535-G1; |
Ravenol FDS 5W-30 20L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ravenol 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ravenol.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Ravenol FDS 5W-30
Ціни на Ravenol FDS 5W-30 |
---|---|---|---|---|
Ravenol FDS 5W-30 1 л | від 454 грн. | 3 пропозиції | ||
Ravenol FDS 5W-30 4 л | від 1 940 грн. | 2 пропозиції | ||
Ravenol FDS 5W-30 5 л | від 2 057 грн. | 2 пропозиції |