Зарядна станція Renogy RPS100150AA
Фото 6
Очікується у продажу
Комплектація: зарядна станція; Номінальна потужність (Вт): 1500; Форма вихідного сигналу: синусоїда (PSW); Функція ДБЖ; Час перемикання на батарею (мс): 20; Розеток (230 В) (шт.): 3; USB-A: Кількість (шт.): 2; Сила струму: 5В/2.4А; Потужність (Вт): 12; USB-A (швидка зарядка): Кількість: 1
в списокмої списки
Renogy RPS100150AA
Основне
Комплектаціязарядна станція
Номінальна потужність1500 Вт
Пікова потужність300 Вт
Форма вихідного сигналусинусоїда (PSW)
Функція ДБЖ
Час перемикання на батарею20 мс
Виходи
Розеток (230 В)3 шт.
USB-A2 шт.
5В/2.4А
12 Вт
USB-A (швидка зарядка)1
5В/3A, 9В/2A, 12В/1.5A
18 Вт
USB-C2 шт.
3 A, 5 A
100 Вт
Авто-прикурювач вихід / 13.6 В / 10 A /
Входи (зарядка станції)
Від сонячних панелей
Вхідний порт ХТ60 / 12 – 100 В / 10 А /
Батарея та час зарядки
Тип акумулятораLiFePO4
Час зарядки (розетка) 60 хв / 0 – 80% /
Час зарядки (розетка + сонячна панель) 150 хв / 0 – 80% /
Потужність зарядки (розетка)998 Вт
Потужність зарядки (сонячна панель)400 Вт
Загальне
Синхронізація зі смартфономBluetooth та Wi-Fi
Блок живленнявбудований у корпус
Дисплей
Підсвічування
Ручка для перенесення
Температура експлуатації0 °C ~ +40 °C