Powerbank RIVACASE Rivapower VA2531
Фото 49 |
RIVACASE Rivapower VA2531 |
|
Як вибрати повербанк: поради, рекомендації та корисні лайфхакиДетальний гайд з вибору PowerBank-акумулятора для різних цілей застосування
Питання-відповідь: все що ви хотіли дізнатися про повербанки10 найпоширеніших запитань в рубриці зовнішніх акумуляторів, а також розгорнуті відповіді на них
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог RIVACASE 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі RIVACASE.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити RIVACASE Rivapower VA2531
Усі ціни 15 →Power Bank RIVACASE VA2531 10000mAh QC/PD White | 499 грн. |
Зовнішній акумулятор (Power Bank) Rivacase Rivapower VA2531 QC3.0, PD3.0 1 | 937 грн. |
Портативное зарядное устройство, 10000 mA, QC/PD 18 Вт, черный RIVAPOWER V | 486 грн. |
УМБ (Power Bank) RivaCase Rivapower VA2531 10000mAh QC/PD 18 Вт Black | 599 грн. |
RivaCase Rivapower VA2531 QC3.0, PD3.0 18W 10000mAh Black RIVAPOWER VA2531 | 649 грн. |
ще 10 пропозицій