Точило для ножів SAMURA SWS-2000
SAMURA SWS-2000 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SAMURA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SAMURA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити SAMURA SWS-2000
Усі ціни 9 →Камінь точильний водний одношаровий Samura (SWS-2000) | 1 149 грн. |
Камень точильный водный однослойный зернистость 2000 Samura (SWS-2000) SWS | 1 149 грн. |
Камінь точильний водний одношаровий зернистість 2000 Samura SWS-2000 | 1 149 грн. |
Камень точильный водный однослойный зернистость 2000 Samura (SWS-2000) SWS | 1 149 грн. |
Точильний камінь Samura SWS-2000 | 1 149 грн. |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →