Мотошина Sava MC 20 Monsum 130/60 -13 60P
Товар застарів 572 грн. Призначення: дорожня; Рекомендована вісь: на обидві осі (Front/Rear); Ширина (мм): 130; Профіль (%): 60; Посадковий діаметр ("): 13; Індекс швидкості: P; |
Sava MC 20 Monsum 130/60 -13 60P |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sava 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sava.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Sava MC 20 Monsum 130/60 -13 60P
Ціни на Sava MC 20 Monsum 130/60 -13 60P |
---|---|---|---|---|
Sava MC 20 Monsum 110/70 -11 45L | від 1 870 грн. | 1 пропозиція | ||
Sava MC 20 Monsum 120/70 -10 54L | від 2 060 грн. | 1 пропозиція | ||
Sava MC 20 Monsum 120/70 -12 58P | від 2 555 грн. | 1 пропозиція | ||
Sava MC 20 Monsum 130/70 -12 62P | від 2 390 грн. | 1 пропозиція |
Схожі