Велошина Schwalbe Land Cruiser Plus PunctureGuard 700x35C
Фото 7 | Товар застарів 643 грн. Призначення: міські / туристичні; Діаметр ("): 700; Ширина: 35C; Стандарт ETRTO: 35-622; Навантаження (кг): 90; |
Schwalbe Land Cruiser Plus PunctureGuard 700x35C |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Schwalbe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Schwalbe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Schwalbe Land Cruiser Plus PunctureGuard 700x35C
Ціни на Schwalbe Land Cruiser Plus PunctureGuard 700x35C |
---|---|---|---|---|
Schwalbe Land Cruiser Plus PunctureGuard 26x1.75 | від 976 грн. | 1 пропозиція | ||
Schwalbe Land Cruiser Plus PunctureGuard 26x2.0 | від 1 045 грн. | 1 пропозиція | ||
Schwalbe Land Cruiser Plus PunctureGuard 28x1.75 | від 940 грн. | 1 пропозиція | ||
Schwalbe Land Cruiser Plus PunctureGuard 700x40C | від 920 грн. | 1 пропозиція |