Велошина Schwalbe Land Cruiser K-Guard 26x2.0
Відео 1Фото 7 |
Schwalbe Land Cruiser K-Guard 26x2.0 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Schwalbe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Schwalbe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Schwalbe Land Cruiser K-Guard 26x2.0
Покрышка 26x2.00 (50x559) Schwalbe LAND CRUISER K-Guard HS450 B/B SBC 1110 | 690 грн. |
Schwalbe Покрышка 26x2.00 (50-559) Schwalbe LAND CRUISER K-Guard HS450 B/B | 620 грн. |
Велопокришка SCHWALBE Land Cruiser K-Guard HS450 B/B SBC 26x2.00 (TIR-12-8 | 620 грн. |
Відеоогляди
Модификації Schwalbe Land Cruiser K-Guard 26x2.0
Ціни на Schwalbe Land Cruiser K-Guard 26x2.0 |
---|---|---|---|---|
Schwalbe Land Cruiser K-Guard 24x1.75 | від 570 грн. | 2 пропозиції | ||
Schwalbe Land Cruiser K-Guard 26x1.75 | від 580 грн. | 3 пропозиції | ||
Schwalbe Land Cruiser K-Guard 26x2.0 | від 620 грн. | 3 пропозиції | ||
Schwalbe Land Cruiser K-Guard 28x1.75 | від 592 грн. | 1 пропозиція | ||
Schwalbe Land Cruiser K-Guard 700x35C | від 580 грн. | 4 пропозиції | ||
Schwalbe Land Cruiser K-Guard 700x40C | від 580 грн. | 3 пропозиції |
Рекомендуємо