Сумка дорожня Sea To Summit Duffle 130L
Відео 1Фото 11 | Товар застарів 7 476 грн. Основне призначення: дорожня; Об'єм (л): 130; Габарити (мм): 840x430x430; Вага (кг): 2.45; Матеріал сумки: тарпаулін; Блискавка: D-подібна; Знімний плечовий ремінь; Лямки рюкзака; Бічні ручки; |
Sea To Summit Duffle 130L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sea To Summit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sea To Summit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Sea To Summit Duffle 130L
Ціни на Sea To Summit Duffle 130L |
---|---|---|---|---|
Sea To Summit Duffle 45L | від 5 070 грн. | 2 пропозиції | ||
Sea To Summit Duffle 65L | від 5 889 грн. | 4 пропозиції | ||
Sea To Summit Duffle 90L | від 6 396 грн. | 2 пропозиції |