Велоліхтар Sigma Aura 30
Відео 2Фото 5 |
Sigma Aura 30 |
|
Яскравість фари-30 люкс.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sigma 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sigma.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sigma Aura 30
Усі ціни 6 →Ліхтар Sigma Sport Aura 30 (чорний) SD15950 | 679 грн. |
SIGMA ФАРА ПЕРЕДНЯЯ SIGMA Aura 30 Sport SD15950 | 679 грн. |
Лiхтар Sigma Sport Aura 30 (чорний) SD15950 | 679 грн. |
Передній ліхтар Sigma Sport Aura 30 Чорний | 690 грн. |
SIGMA Фонарь передний Sigma Aura 30 30 Lux, черный OBP950 | 606 грн. |
Ліхтар Aura 30 Sigma Sport | 753 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →