Сокира SKIF Plus Tourist (A25) 250 мм 0.6 кг (630168)
Відео 1Фото 5 |
SKIF Plus Tourist (A25) 250 мм 0.6 кг 350 мм 0.7 кг |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SKIF 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SKIF.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити SKIF Plus Tourist (A25) 250 мм 0.6 кг
Усі ціни 10 →Топор Skif Plus Tourist (250 мм), черный-желтый 223-1101250 | 1 090 грн. |
Топор Skif Plus Tourist | 1 090 грн. |
Топор Skif Plus Tourist A25 | 1 090 грн. |
SKIF Plus Tourist (A25) A25 | 1 110 грн. |
ще 5 пропозицій
Відеоогляди
Модификації SKIF Plus Tourist (A25)
Ціни на SKIF Plus Tourist (A25) |
---|---|---|---|---|
SKIF Plus Tourist (A25) 250 мм 0.6 кг | від 575 грн. | 10 пропозицій | ||
SKIF Plus Hunter (A36) 350 мм 0.7 кг | від 1 000 грн. | 12 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →