Силовий тренажер SteelFlex PLBC
SteelFlex PLBC |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SteelFlex 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SteelFlex.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити SteelFlex PLBC
Усі ціни 9 →Тренажер для зміцнення біцепса - Steelflex PlateLoad line PLBC - чорно-чер | 55 199 грн. |
Тренажер для зміцнення біцепса - Steelflex PlateLoad line PLBC - чорно-чер | 55 199 грн. |
Тренажер Steelflex Stanowisko Do Ćwiczeń Bicepsu Plateload Line Plbc 18250 | 49 774 грн. |
Steelflex Stanowisko Do Ćwiczeń Bicepsu Plateload Line Plbc 182502 | 48 560 грн. |
Steelflex Stanowisko Do Ćwiczeń Bicepsu Plateload Line Plbc 182502 | 49 774 грн. |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →