Ракетка для настільного тенісу Stiga Star
Відео 9 |
Stiga Star |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Stiga 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Stiga.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Stiga Star
Усі ціни 6 →Набір м'ячів для настільного тенісу Stiga Master Action 1 Star 1112230306 | 432 грн. |
Набір м'ячів для настільного тенісу Stiga Lion Action 1 Star 8032 6 м'ячів | 376 грн. |
М'яки Stiga Perform 3-star ABS 100-pack White (поштучно) | 120 грн. |
Набір м'ячів для настільного тенісу Stiga Lion 1 Star Championship 8032 6 | 391 грн. |
Набір м'ячів для настільного тенісу Stiga Master Championship 1 Star 11122 | 447 грн. |
Ракетка для настільного тенісу Stiga Trick Championship Star 2 1212191701 | 1 053 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →