Кухонний комбайн Tefal Click & Cook FE506 білий (FE506130)
Відео 7Фото 18 |
Tefal Click & Cook FE506 білий |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tefal 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tefal.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tefal Click & Cook FE506 білий
Усі ціни 10 →Кухонний комбайн Tefal FE506130 | 26 125 грн. |
Кухонний комбайн Tefal FE506130 | 24 640 грн. |
Tefal FE506130 | 24 490 грн. |
Кухонный комбайн TEFAL FE506130 | 25 169 грн. |
Tefal Click and Cook FE506130 | 27 680 грн. |
ще 5 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →