Термосумка Thermos K2 13 (161966)
Відео 1Фото 1 |
Thermos K2 13 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Thermos 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Thermos.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Thermos K2 13
Усі ціни 24 →Сумка-холодильник Thermos K2 (13л) 161966 5010576619662 | 1 170 грн. |
Термосумка Thermos K2 13 л (5010576619662) 953992 | 1 088 грн. |
Изотермическая сумка Thermos Th К2 13л | 1 170 грн. |
Термосумка Thermos K2, 13 л серый/синий (5010576619662) | 1 170 грн. |
Термосумка Thermos К2 13 (161966) | 1 384 грн. |
ще 19 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →