Сумка для камери Think Tank Digital Holster 30 V2.0
Відео 8Фото 7 | Товар застарів 3 010 грн. За призначенням: для фотокамер (дзеркальних); Тип: сумка; Відділення для фототехніки: 184x127x362; Зовнішні відділення: 3; Ручка для перенесення; Кріплення на пояс; Плечовий ремінь; Дощовик в комплекті; Матеріал: матерчатий; Розміри (мм): 203x140x406; Вага (г): 600; |
Think Tank Digital Holster 30 V2.0 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Think Tank 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Think Tank.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Think Tank Digital Holster 30 V2.0
Ціни на Think Tank Digital Holster 30 V2.0 |
---|---|---|---|---|
Think Tank Digital Holster 10 V2.0 | від 1 620 грн. | 3 пропозиції | ||
Think Tank Digital Holster 20 V2.0 | від 2 490 грн. | 3 пропозиції | ||
Think Tank Digital Holster 40 V2.0 | від 2 690 грн. | 3 пропозиції |