Сумка для камери Think Tank Retrospective 6
Відео 15Фото 28 | Товар застарів 2 839 грн. За призначенням: для фотокамер (дзеркальних); Тип: сумка; Відділення для фототехніки: 330x190x135; Знімні перегородки; Зовнішні відділення: 4; Відділення для ноутбука/планшета; Відділення для особистих речей; Ручка для перенесення; Плечовий ремінь; Дощовик в комплекті; Матеріал: матерчатий |
Think Tank Retrospective 6 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Think Tank 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Think Tank.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Think Tank Retrospective 6
Ціни на Think Tank Retrospective 6 |
---|---|---|---|---|
Think Tank Retrospective 7 | від 7 800 грн. | 1 пропозиція | ||
Think Tank Retrospective 10 | від 9 360 грн. | 1 пропозиція | ||
Think Tank Retrospective 20 | від 4 490 грн. | 4 пропозиції |