Автосигналізація Tomahawk TZ-9010
Tomahawk TZ-9010
Тип:автомобільна
Зон охорони:3 шт
Тип зв'язку:двостороння
Брелок:дисплей
Дод.:захист від сканування
Комплект:іммобілайзер, сирена
Датчик удару/вібрації:2 рівні
Всі характеристики
Характеристики TZ-9010
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tomahawk 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tomahawk.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tomahawk TZ-9010
Усі ціни 7 →Брелок із РК-дисплеєм для сигналізації Tomahawk TZ-9010 | 737 грн. |
Брелок з РК-дисплеєм для сигналізації Tomahawk TZ-9010 | 1 130 грн. |
Брелок з ЖК-дисплеєм для сигналізації Tomahawk TZ-9010 | 828 грн. |
Брелок для сигналізації Tomahawk TZ-9010 з РК-дисплеєм | 730 грн. |
Брелок із РК-дисплеєм для сигналізації Tomahawk TZ-9010 | 952 грн. |
Брелок з ЖК-дисплеєм для сигналізації Tomahawk TZ-9010 | 737 грн. |
Брелок із РК-дисплеєм для сигналізації Tomahawk TZ-9010 | 813 грн. |
anonim
30 березня 2016, 12:31
После подключения не срабатывают канцевики #
как ее настроить? после постановке на охрану замки закрывает ,при открытие дверей ключом, ноль реакции
Стандартні функції системи:
- 5-ти кнопковий програмований 2-х сторонній брелок з РКІ.
- Підсвічування РКІ.
- Режим вібрації.
- Антисканер.
- Антиграббер.
- Програмовані брелоки (до 4 шт.)
- Візуальне і звукове підтвердження виконуваних функцій.
- Постановка на охорону з відключенням сирени.
- Захищений дистанційний запуск/глушіння двигуна.
- Можливість установки на а/м з автоматичною або ручною коробкою передач.
- Можливість установки на а/м з бензиновим або дизельним двигуном.
- Контроль температури в салоні а/м.
- Додатковий датчик температури.
- Автоматичний прогрів двигуна по заданій температурі.
- Щоденний (1, 2, 4, 12-тичасовой) автоматичний запуск двигуна.
- Обхід несправної зони з візуальним і звуковим підтвердженням.
- Двузонний датчик удару.
- Дистанційне відключення датчика удару.
- Захист від помилкових спрацьовувань.
- Самодіагностика.
- 3 додаткових канали.
- Режим "Anti-hijack".
- Режим "Паніка".
- Режим "Valet".
- Охорона дверей, капота, багажника.
- Індикація заряду батареї живлення брелока-пейджера.
- Режим економії енергії батареї живлення брелока-пейджера.
- Функція "виклику водія".
- Пошук а/м.
- Вбудовані в брелок-пейджер годинник, будильник, таймер.
- Індикація статусу системи світлодіодним індикатором.
- Вбудоване реле центрального замку.
- Вбудований в антенний модуль світлодіод індикації стану.
- Пам'ять стану.
- Двошагове зняття з охорони.
- Двошагове відкриття центрального замку.
- Блокування двигуна.
- Автоматичний контроль зони дії пейджера.
- Турботаймер
РекомендуємоПорівняти в таблиці →