Паяльник TOPEX 44E005
TOPEX 44E005 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог TOPEX 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі TOPEX.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити TOPEX 44E005
Усі ціни 18 →TOPEX 150 Вт (44E005) | 1 388 грн. |
TOPEX 150 Вт (44E005) | 1 388 грн. |
Topex Topex 100 Вт 44E005 | 1 388 грн. |
Паяльник електричний Topex 150 Вт (44E005) | 1 443 грн. |
Паяльник TOPEX электрический 150 Вт 44E005 | 1 388 грн. |
ще 13 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →