Корм для собак Trixie Denta Fun Chicken Pop 50 pcs 12 cm 50 шт
Фото 3 |
Trixie Denta Fun Chicken Pop 50 pcs 12 cm |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Trixie 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Trixie.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Trixie Denta Fun Chicken Pop 50 pcs 12 cm 50 шт
Ласощі для собак Trixie Denta Fun Chicken Pop, для чищення зубів, з куркою | 3 229 грн. |
Ласощі для собак Trixie Denta Fun Chicken Pop для чищення зубів 12 см 50 ш | 2 720 грн. |
Ласощі для собак Trixie для чищення зубів DentaFun Chicken Pop з кунжутом,Ласощі для чищення зубів Trixie Denta Fun Chicken Pop – найкращий вияв любові та піклування до свого чотирилапого вихованця. Адже такі снеки надзвичайно апетитні, а їхні інгредієнти корисні для здоров’я вашого улюбленця. Ці смаколики мають форму морозива, де ласе м'ясце розміщується на паличці із сиром’ятної шкіри й вкрите кунжутом. Вони піклу... щеються про чистоту зубів песика. Не містять глютену та цукру. Їх можна використовувати Moyo.uaЗ нами більше 10-ти років (Київ) Гарантія: від виробника Поскаржитись | 1 586 грн. |
Trixie Ласощі для собак Trixie Denta Fun Chicken Pop для чищення зубів 12+ 85 грн бонус, снеки, для чищення зубів, для всіх, 46 г/шт Itbox.uaЗ нами 6 років (Київ) Поскаржитись | 2 727 грн. |
Серія Trixie Denta FunПорівняти в таблиці →
від 69 грн.
ласощі, сушки натуральні, 0.05 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, в составе: сиром'ятна шкіра, клас: преміум
від 309 грн.
ласощі, сушки натуральні, 0.02 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для зубів, гіпоалергенний, в составе: сиром'ятна шкіра, куряче м'ясо, крохмаль, субпродукти, клас: преміум
від 150 грн.
ласощі, 1 шт, 0.11 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: сиром'ятна шкіра, куряче м'ясо
від 80 грн.
ласощі, палички, 0.06 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для зубів, в составе: з домашньою птицею
від 14 631 грн.
ласощі, сушки натуральні, 100 шт, 0.01 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для зубів, гіпоалергенний, в составе: сиром'ятна шкіра, куряче м'ясо, крохмаль, субпродукти, клас: преміум
від 118 грн.
ласощі, 1 шт, 0.06 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: куряча, яловича печінка
від 355 грн.
ласощі, сушки натуральні, 15 шт, 0.27 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, в составе: сиром'ятна шкіра з качкою, клас: преміум
від 1 586 грн.
ласощі, сушки натуральні, 50 шт, 0.23 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для зубів, гіпоалергенний, в составе: куряче м'ясо, сиром'ятна шкіра, соєвий білок, крохмаль, гліцерин, кунжут, клас: преміум
від 143 грн.
ласощі, 3 шт, 0.09 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: куряче м'ясо, куряча печінка, сиром'ятна шкіра
від 125 грн.
ласощі, сушки натуральні, 5 шт, 0.07 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, в составе: сиром'ятна шкіра з буйволом, клас: преміум
від 1 163 грн.
ласощі, сушки натуральні, 50 шт, 0.25 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для зубів, гіпоалергенний, в составе: куряче м'ясо, крохмаль, куряча печінка, сиром'ятна шкіра, картопля,, клас: преміум
від 95 грн.
ласощі, кістка, 2 шт, 0.07 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: сиром'ятна шкіра, качине м'ясо
від 324 грн.
ласощі, сушки натуральні, 30 шт, 0.24 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для зубів, гіпоалергенний, в составе: сиром'ятна шкіра з куркою, клас: преміум
ласощі, сушки натуральні, 100 шт, 0.11 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для зубів, гіпоалергенний, в составе: сиром'ятна шкіра, качине м'ясо, гліцерин, крохмаль, клас: преміум
від 225 грн.
ласощі, палички, 3 шт, 0.25 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, для зубів, в составе: качка
від 160 грн.
ласощі, сушки натуральні, 3 шт, 0.1 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, в составе: сиром'ятна шкіра з куркою барбекю, клас: преміум
від 206 грн.
ласощі, кістка, 0.22 кг, порода: середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для зубів, гіпоалергенний, в составе: сиром'ятна шкіра, куряче м'ясо, крохмаль, субпродукти, мінерали, клас: преміум
ласощі, снеки, 0.12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, для зубів, гіпоалергенний, в составе: сиром'ятна шкіра з куркою
ласощі, сушки натуральні, 3 шт, 0.14 кг, порода: середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для зубів, гіпоалергенний, в составе: сиром'ятна шкіра з куркою, клас: преміум
ласощі, сушки натуральні, 30 шт, 0.24 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для зубів, гіпоалергенний, в составе: сиром'ятна шкіра, качине м'ясо, крохмаль, гліцерин, сорбіт, мінерали, клас: преміум
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
ласощі, сушки натуральні, 50 шт, 0.25 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для зубів, гіпоалергенний, в составе: куряче м'ясо, крохмаль, куряча печінка, сиром'ятна шкіра, картопля,, клас: преміум
від 1 804 грн.
ласощі, палички, 100 шт, 1.7 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: куряче м'ясо, крохмаль, гліцерин, карбонат кальцію, порошок картоплі, клас: преміум
від 2 489 грн.
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: ягня( 30%), рис, злаки, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: преміум
від 749 грн.
сухий корм, 3 кг, порода: великі, вік: від 3 місяців, молоді, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, для імунної системи, для суглобів, для кісток, в составе: курка, рис, індичка, жир, м'якоть яблука, горох, олія, печінка, клас: холістик
від 760 грн.
сухий корм, 4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: м'ясо ягняти, рис бальдо маїс, курячий жир, борошно з анчоусів, клас: суперпреміум
від 3 151 грн.
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для печінки, в составе: лосось, рис, оселедець, протеїни, фрукти, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 1 755 грн.
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для імунної системи, в составе: борошно з м'яса курки (45 %), рис, злаки, фрукти, мінерали, вітаміни, клас: преміум
від 2 545 грн.
сухий корм, 12 кг, порода: великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для імунної системи, для суглобів, для кісток, комплекс антиоксидантів, в составе: м’ясо ягняти, рис, фрукти, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 1 189 грн.
сухий корм, 14 кг, порода: великі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для зубів, для кісток, в составе: борошно з курки 30 %, рис, кукурудза, ячмінь, жир з птиці, клас: преміум
від 2 223 грн.
сухий корм, 6 кг, порода: середні, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, для активних собак, гіпоалергенний, для імунної системи, для кісток, в составе: курка, індичка, клас: холістик
від 3 535 грн.
сухий корм, 11.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 7 років, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: м'ясо курки, овочі, бобові, печінка курки, яйця, ягоди, клас: холістик
від 4 400 грн.
сухий корм, 12 кг, порода: великі, гігантські, вік: цуценята, призначення: повсякденний, для активних собак, для шкіри та шерсті, в составе: лосось 25%, індичка 20%, горох 18%, жир, яйця, яблука, клас: холістик