Сумка дорожня Under Armour Undeniable Duffel 5.0 LG
Відео 3Фото 10 | Очікується у продажу 2 244 грн. Основне призначення: дорожня; Об'єм (л): 101; Габарити (мм): 750x370x360; Матеріал сумки: поліестер; Блискавка: D-подібна; Зовнішніх відділень (шт): 1; Зовнішні кишені (шт): 3; Кишені внутрішні (шт): 1; Знімний плечовий ремінь; |
Under Armour Undeniable Duffel 5.0 LG |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Under Armour Undeniable Duffel 5.0 LG
Ціни на Under Armour Undeniable Duffel 5.0 LG |
---|---|---|---|---|
Under Armour Undeniable Duffel 5.0 XS | від 1 525 грн. | 2 пропозиції | ||
Under Armour Undeniable Duffel 5.0 SM | від 1 625 грн. | 3 пропозиції | ||
Under Armour Undeniable Duffel 5.0 MD | від 1 895 грн. | 4 пропозиції |