Креатин моногидрат Universal Nutrition Creatine Powder 120 г
Відео 12Фото 2 | Товар застарів 137 грн. Вид: креатин; Форма випуску: порошок; Упаковка: банка; Вага (г): 120; Кількість порцій (шт): 24; Порція (г): 5; Денна норма (г/день): 5; Країна походження бренду: США; |
Universal Nutrition Creatine Powder 120 g |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Universal Nutrition 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Universal Nutrition.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Universal Nutrition Creatine Powder
Ціни на Universal Nutrition Creatine Powder |
---|---|---|---|---|
Universal Nutrition Creatine Powder 200 г | від 1 308 грн. | 3 пропозиції | ||
Universal Nutrition Creatine Powder 300 г | від 1 035 грн. | 6 пропозицій | ||
Universal Nutrition Creatine Powder 500 г | від 1 775 грн. | 5 пропозицій | ||
Universal Nutrition Creatine Powder 1000 г | від 8 234 грн. | 1 пропозиція |
Рекомендуємо