Гідроакумулятор Varem Extravarem LR CE LT.5
Очікується у продажу Монтаж: вертикальний; Об'єм: 5; Діаметр з'єднання: 3/4"; Матеріал бака: вуглецева сталь; Габарити: 160x325; |
Varem Extravarem LR CE LT.5 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Varem 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Varem.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Varem Extravarem LR CE LT.5
Ціни на Varem Extravarem LR CE LT.5 |
---|---|---|---|---|
Varem Extravarem LR CE LT.8 | від 965 грн. | 2 пропозиції | ||
Varem Extravarem LR CE LT.12 | від 1 249 грн. | 1 пропозиція | ||
Varem Extravarem LR CE LT.18 | від 1 264 грн. | 2 пропозиції | ||
Varem Extravarem LR CE LT.25 | від 1 524 грн. | 2 пропозиції | ||
Varem Extravarem LR CE LT.40 | від 2 529 грн. | 2 пропозиції |