Гідроакумулятор Optima Cal-pro 5 L
Optima Cal-pro 5 L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Optima 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Optima.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Optima Cal-pro 5 L
Усі ціни 7 →Бак Optima cal-pro для систем опалення 5л 6bar 9694900304190376 | 547 грн. |
Optima Бак для отопления Optima cal-pro 5 л 6 bar | 547 грн. |
Бак Optima cal-pro для систем опалення 5л 6bar | 547 грн. |
Бак Optima Cal-Pro для систем отопления 5л 6bar 000015461 | 547 грн. |
Бак Optima cal-pro для систем опалення 5л 6bar | 542 грн. |
Бак Optima cal-pro для систем опалення 5л 6bar | 547 грн. |
Бак для систем опалення Optima cal-pro 5л 6bar | 547 грн. |
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості гідроакумулятора Optima Cal-pro 5 L:
- Робоча температура від -10 до +99 °С
Модификації Optima Cal-pro 5 L
Ціни на Optima Cal-pro 5 L |
---|---|---|---|---|
Optima Cal-pro 5 L | від 542 грн. | 9 пропозицій | ||
Optima Cal-pro 8 L | від 633 грн. | 11 пропозицій | ||
Optima Cal-pro 12 L | від 849 грн. | 7 пропозицій | ||
Optima Cal-pro 18 L | від 941 грн. | 5 пропозицій | ||
Optima Cal-pro 24 L | від 1 016 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →