Моторне мастило VatOil SynTech 10W-40 999 л (50033)
Товар застарів 161 168 грн. Тип: напівсинтетичне; Призначення: легкові авто; Двигун: бензиновий; дизельний; газ; Об'єм (л): 999; SAE: 10w-40; Відповідність стандартам: ACEA A3/B3; API SL/CF; Допуски Audi, VW, Skoda, SEAT: 501.01/505.00; Допуски Mercedes-Benz: 229.1; |
VatOil SynTech 10W-40 999L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог VatOil 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі VatOil.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації VatOil SynTech 10W-40
Ціни на VatOil SynTech 10W-40 |
---|---|---|---|---|
VatOil SynTech 10W-40 1 л | від 217 грн. | 6 пропозицій | ||
VatOil SynTech 10W-40 4 л | від 821 грн. | 6 пропозицій | ||
VatOil SynTech 10W-40 5 л | від 1 104 грн. | 3 пропозиції | ||
VatOil SynTech 10W-40 20 л | від 4 019 грн. | 5 пропозицій | ||
VatOil SynTech 10W-40 60 л | від 11 124 грн. | 2 пропозиції | ||
VatOil SynTech 10W-40 210 л | від 34 409 грн. | 2 пропозиції |