Лампочка Vinga T8 18W 4000K G13 (VL-T8G13-12-184L)
Фото 9 | Товар застарів 90 грн. Тип: світлодіодна; Цоколь: G13; Колба: матова; Напруга: 230 В; Споживання (Вт): 18; Світловий потік (лм): 1400; Колірна температура (К): 4000; |
Vinga T8 18W 4000K G13 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vinga 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vinga.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Vinga T8 18W 4000K G13
Ціни на Vinga T8 18W 4000K G13 |
---|---|---|---|---|
Vinga T8 9W 4000K G13 | від 84 грн. | 4 пропозиції | ||
Vinga T8 9W 6500K G13 | від 84 грн. | 1 пропозиція | ||
Vinga T8 18W 6500K G13 | від 74 грн. | 1 пропозиція | ||
Vinga T8 22W 6500K G13 | від 122 грн. | 5 пропозицій |