Міксер Vitek VT-1419 чорний
Відео 3Фото 6 |
Vitek VT-1419 |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vitek 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vitek.
Купити Vitek VT-1419 чорний
Усі ціни 7 →Міксер Vitek VT-1419 | 1 519 грн. |
Міксер Vitek VT-1419 | 1 592 грн. |
Міксер Vitek VT-1419 | 1 534 грн. |
Миксер Vitek VT 1419 | 1 562 грн. |
Міксер Vitek VT-1419 | 1 592 грн. |
Міксер з чашею VT-1419 700 Вт.5 скоростных режимов + режим Турбо. Стальная | 1 524 грн. |
Міксер Vitek VT-1419 | 2 272 грн. |
Модель підвищеної потужності
Продукція російської торгової марки відрізняється оптимальним поєднанням споживчих властивостей та ціни, змагаючись в цьому з більш іменитими брендами. Універсальний стаціонарний міксер Vitek VT-1419 відрізняється середньою потужністю 400 Вт і знімною чашею з нержавіючої сталі місткістю 4 л, яка під час роботи обертається довкола своєї осі. Модель виготовлена з чорного пластику, який відтіняється металічним блиском декоративної пластини на корпусі міксера. Пристрій комплектується сталевою поворотною чашею для змішування інгредієнтів. За допомогою цього кухонного приладу можна без проблем збити яйця або вершки до пінної маси, приготувати пишний крем для торта і замісити густе тісто.
Не забувати про перерви в роботі
На знімному міксері, який кріпиться на відкидному кронштейні до основи, розташована кнопка звільнення насадок, важіль перемикання швидкісних режимів і кнопка пуску турборежиму для замісу маси з дуже щільною консистенцією. Прилад оснащений 5-ступеневим електродвигуном. Максимальна тривалість безперервної роботи, заявлена виробником, не повинна перевищувати 5 хвилин. Після невеликої 10-хвилинної перерви, необхідної для охолодження мотора, прилад можна включити повторно. За періодами роботи/відпочинку міксер дещо поступається схожим моделям. Комплектація пристрою включає звичайний набір насадок для збивання легких продуктів і замішування тіста.