Роликові ковзани WORKER Lugos (13753)
Фото 8 |
WORKER Lugos |
|
Зйомне гальмо на правому конику. Петля у верхній частині взуття (система QuickLace). Система фіксації кісточки (Safe Ankle). Зручна внутрішня підкладка (система Comfort Fit).
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог WORKER 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі WORKER.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити WORKER Lugos
Усі ціни 6 →Жіночі роликові ковзани WORKER Lugos - розмір 37 13753-37 | 4 085 грн. |
Жіночі роликові ковзани WORKER Lugos - розмір 42 13753-42 | 4 085 грн. |
Жіночі роликові ковзани WORKER Lugos - розмір 38 13753-38 | 4 085 грн. |
Жіночі роликові ковзани WORKER Lugos - розмір 39 13753-39 | 4 085 грн. |
Жіночі роликові ковзани WORKER Lugos - розмір 40 13753-40 | 4 085 грн. |
Жіночі роликові ковзани WORKER Lugos - розмір 41 13753-41 | 4 085 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →