Відпарювач одягу YOER X-Impressive (GS01P)
Відео 1Фото 6 |
YOER X-Impressive |
|
Прасувальна головка обертається на 90 градусів.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог YOER 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі YOER.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити YOER X-Impressive
Усі ціни 6 →Відпарювач Yoer X-Impressive GS01P | 9 406 грн. |
Yoer GS01P X-Impressive | 10 080 грн. |
Отпариватель Yoer X-Impressive GS01P | 9 402 грн. |
Відпарювач Yoer X-Impressive GS01P | 9 396 грн. |
Yoer X-Impressive GS01BK | 7 854 грн. |
YOER X-Impressive | 10 374 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →