Рушникосушарка Zehnder Yucca Asymmetric 478x1736
74 374 грн.
Порівняти ціни 1 →Тип: водяна, виступи в бік
підключення: нижнє (вертикальне)
Модифікації Zehnder Yucca Asymmetric 4
Характеристики
Zehnder Yucca Asymmetric 478x1736
Колір
Тип
водяна Дизайн
виступи в бік Теплова потужність
696 Вт / однорядний, 995 Вт — дворядний / Максимальна робоча t
110 °C Підключення
нижнє (вертикальне) Кількість перемичок
36 шт Матеріал корпуса
сталь Країна походження бренду
Німеччина Габарити (ШхВхГ)
478x1736x90 мм / вага — 17.9 / 32 кг / Дата додавання на E-Katalog
грудень 2015 Маркування виробника
YAD-170-050
YАC-170-050
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Zehnder 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Zehnder.
Додаткові функції і можливості рушникосушарки Zehnder Yucca Asymmetric 478x1736: Розміри підключення 1/2" (дюйма)
Де купити Zehnder Yucca Asymmetric 478x1736
Zehnder Yucca YAC 170-050 chrom Ok24.biz З нами 1 рік (Львів) Під замовлення
Поскаржитись
Закрити
Рекомендуємо
від 1 790 грн. Тип: тип: електричний, міжосьова: 130 мм, Матеріал корпуса: матеріал: сталь
від 2 829 грн. Тип: тип: водяна, Підключення: підключення: бічне - бічне або нижнє, міжосьова: 400 / 500 / 600 мм, Матеріал корпуса: матеріал: сталь
від 2 149 грн. Тип: тип: електричний, Матеріал корпуса: матеріал: сталь
від 1 692 грн. Тип: тип: електричний, міжосьова: - / 450 мм, Матеріал корпуса: матеріал: сталь
від 2 261 грн. Тип: тип: водяна, Підключення: підключення: нижнє (вертикальне) / бічне або нижнє, міжосьова: 400 / 500 мм, Матеріал корпуса: матеріал: сталь
від 3 687 грн. Тип: тип: електричний, міжосьова: - / 390 / 490 мм, Матеріал корпуса: матеріал: сталь
від 1 731 грн. Тип: тип: електричний, міжосьова: - / 500 мм, Матеріал корпуса: матеріал: сталь
від 2 540 грн. Тип: тип: електричний, Матеріал корпуса: матеріал: сталь
від 3 479 грн. Тип: тип: електричний, Матеріал корпуса: матеріал: сталь
від 8 786 грн. Тип: тип: водяна, Підключення: підключення: нижнє (вертикальне), міжосьова: 500 мм, Матеріал корпуса: матеріал: сталь
від 2 538 грн. Тип: тип: водяна, Підключення: підключення: бічне, міжосьова: 500 / 600 / 900 мм, Матеріал корпуса: матеріал: сталь
Динаміка цін на Zehnder Yucca Asymmetric 478x1736