Смартфон ZTE Blade V40 128 ГБ / 6 ГБ
Відео 36Фото 22 |
Смартфон початкового середнього рівня з прицілом на комфортне повсякденне використання. Чимось конкретною модель особливо не виділяється на тлі «однокласників». Проте пристрій має досить збалансоване апаратне обладнання. З лиця ZTE Blade V40 обладнали IPS-екраном з розмірами по діагоналі 6.67 дюймів та роздільною здатністю картинки 2400х1080 пікселів. По центру верхнього сегмента дисплея просвердлено острівний отвір для об'єктиву 8 МП селфі-камери.
Основний фотомодуль мобільного пристрою використовує формулу 48+2+5 МП (провідний сенсор, макродатчик та допоміжна камера для розмиття фону). Працює смартфон під керуванням восьмиядерного чіпсету Unisoc Tiger T618, а пам'яті йому дісталося 6/128 ГБ. Ігровим таке "залізо" не назвеш, втім, для виконання звичайних завдань сил у нього цілком достатньо. Автономне живлення гаджета налагоджено від акумуляторної батареї ємністю 5000 мАгод за допомогою прискореної дротової зарядки (22.5 Вт). У навантаження модель оснастили NFC-чіпом, бічним дактилоскопічним сканером та стандартним аудіоджеком 3.5 мм на нижньому торці корпусу.
Купити ZTE Blade V40 128 ГБ / 6 ГБ
Усі ціни 38 →Смартфон Zte Blade V40 6/128GB Blue (UA UCRF) | 5 999 грн. |
ZTE Blade V40 6/128GB Blue | 5 999 грн. |
Смартфон Zte Blade V40 6/128GB Blue (UA UCRF) | 5 999 грн. |
ZTE Blade V40 6/128GB Green | 6 799 грн. |
Смартфон ZTE Blade V40 6/128GB (Green) UA-UCRF | 6 399 грн. |
Не перший мій смартфон ZTE, бравши для ігор, на середніх налаштуваннях відео підтримує практично все, не гріється, як сяомі, батарея добре тримати, якщо не заряджатися швидкою зарядкою, а звичайною на 1 ампер великий екран, яскраві кольори, емністна акб, є NFS у магазині розрахуватися, камера середня роз'єм навушників знизу (на попередніх моделях був згори), неудобно в навушниках користуватися лежачи, тримати устає рука, обперти можна тільки горизонтально |
Не беріть ZTE Функція не дуже і немає якості Колір та сонця не видно одним словам погані мотелі користуюся ZTE Blade V40 менше місяця |