Чехол ArmorStandart Fake Leather Case for iPhone 14 Pro Max
ArmorStandart Fake Leather Case for iPhone 14 Pro Max |
Цвет | | Тип | защитный чехол | Совместимость | iPhone 14 Pro Max | Материал | кожзаменитель | Магнитный держатель (MagSafe) | | Задняя крышка | матовая | Внешние габариты | 164x83x10 мм | Дата добавления на E-Katalog | январь 2023 | Маркировка производителя | ARM64400
ARM64401
ARM64402 Еще ↓ARM64462
ARM64463
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог ArmorStandart 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели ArmorStandart.
Купить ArmorStandart Fake Leather Case for iPhone 14 Pro Max
Все цены 44 → |
| Аксессуар для iPhone ArmorStandart Fake Leather Case Wisteria (ARM64462) fЦвет: фиолетовый / Тип аксессуара: чехол / Материалы: искусственная кожа / Тип чехла: накладка на заднюю часть ЦифраС нами 7 лет (Киев) Пожаловаться | | 700 грн. | | |
|
| ArmorStandart FAKE Leather Case для Apple iPhone 14 Pro Max Black (ARM6440Чохол ArmorStandart FAKE Leather Case для Apple iPhone 14 Pro Max Black (ARM64400) AKS.uaС нами более 10-ти лет (Киев) Пожаловаться | | 699 грн. | | |
|
| Чохол до моб. телефона Armorstandart FAKE Leather Case Apple iPhone 14 ProЧохол до моб. телефона Armorstandart FAKE Leather Case Apple iPhone 14 Pro Max Black (ARM64400) Comtrading.uaС нами 4 года (Киев) Пожаловаться | | 498 грн. | | |
|
| Чохол-накладка Armorstandart Fake Leather для Apple iPhone 14 Pro Max GoldПанель ArmorStandart FAKE Leather Case виконана з високоякісної штучної шкіри та стане стильним доповненням до сматрфону і на... ещедасть йому строгі класичні риси. Конструкція доповнена міцним пластиковим каркасом, який забезпечує необхідну жорсткість та "протиударний" ефект. Внутрішня поверхня покрита підкладкою м’якої мікрофібри, щоб уберегти корпус пристрою від затирання. Підтримка бездротового зарядного пристрою MagSafe дозволить швидко та безпечно зарядити ваш гаджет. Ви не відчуєте жодних проблем із підключенням, а зарядка залишиться такою ж ефективною, як і раніше. Особливості: Точне повторення всіх вигинів корпусу смартфона і щільне прилягання до нього; Вільний доступ до всіх необхідних роз’ємів; При падінні на підлогу приймає основну силу удару на себе; М’яка підкладка із мікрофібри; Чохол легкий та тонкий; Захисний бортик над дисплеєм телефону; Зносостійкі матеріали. Click.uaС нами 1 год (Киев) Гарантия: 1 день от производителя Пожаловаться | | 699 грн. | | |
|
| Чохол до мобільного телефона Armorstandart FAKE Leather Case Apple iPhone сумісність з моделями - Apple iPhone 14 Pro Max, Тип чохла для телефону - накладка, Призначення - модельний, Матеріал - шкіра... еще, Колір - чорний Brain.com.uaС нами 6 лет (Киев) Пожаловаться | | 699 грн. | | |
Динамика цен на ArmorStandart Fake Leather Case for iPhone 14 Pro Max
- Минимальная
- Средняя
- Максимальная