Чехол ArmorStandart Frosted Matte Ring for Redmi 12C
ArmorStandart Frosted Matte Ring for Redmi 12C |
Цвет | | Тип | защитный чехол | Совместимость | Redmi 12C | Материал | силикон с пластиком | Кольцо-держатель | | Задняя крышка | матовая | Дата добавления на E-Katalog | июль 2023 | Маркировка производителя | ARM68370
ARM68371
ARM68372 Еще ↓ARM68373
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог ArmorStandart 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели ArmorStandart.
Купить ArmorStandart Frosted Matte Ring for Redmi 12C
Все цены 25 → |
| ArmorStandart Frosted Matte Ring для Xiaomi Redmi 12C Dark Green (ARM68371Чохол ArmorStandart Frosted Matte Ring для Xiaomi Redmi 12C Dark Green (ARM68371)) AKS.uaС нами более 10-ти лет (Киев) Пожаловаться | | 299 грн. | | |
|
| Чехол Armorstandart Frosted Matte Ring Xiaomi Redmi 12C Dark Green (ARM683Чехол Armorstandart Frosted Matte Ring Xiaomi Redmi 12C Dark Green (ARM68371) Comtrading.uaС нами 4 года (Киев) Пожаловаться | | 299 грн. | | |
|
| Чохол-накладка Armorstandart Frosted Matte Ring для Xiaomi Redmi 12C Navy Панель ArmorStandart Frosted Matte Ring є стильним чохлом для смартфона, який поєднує в собі сучасні тренди та захист пристро... ещею. Елегантний дизайн Одна з основних переваг цього чохла – його елегантний дизайн. Матова задня стінка та кольоровий бампер надають смартфону стильного вигляду та доповнюють його зовнішній вигляд. Крім того, чохол оснащений кільцем-тримачем, що забезпечує додатковий комфорт та зручність при використанні. Високоякісні матеріали ArmorStandart Frosted Matte Ring виготовлений із високоякісних матеріалів, що гарантує його довговічність. Матова задня стінка чохла допомагає зберегти вигляд смартфона, а його достатня жорсткість забезпечує надійний захист. Усі необхідні вирізи Чохол має всі необхідні вирізи та точне розташування кнопок, що дозволяє використовувати смартфон без обмежень, не заважаючи доступу до функцій та портів пристрою. Таким чином, панель ArmorStandart Frosted Matte Ring є стильним і функціональним доповненням до вашого смартфона, поєднуючи в собі сучасні тренди та надійний захист. Особливості: Елегантний дизайн; Високоякісні матеріали; Кільце тримач; Усі необхідні вирізи; Використання без обмежень. Click.uaС нами 1 год (Киев) Пожаловаться | | 299 грн. | | |
|
| Чохол до мобільного телефона Armorstandart Frosted Matte Ring Xiaomi Redmiсумісність з моделями - Xiaomi Redmi 12C, Тип чохла для телефону - накладка, Призначення - модельний, Матеріал - силікон, Кол... ещеір - темно-зелений Brain.com.uaС нами 6 лет (Киев) Пожаловаться | | 299 грн. | | |
|
| Armorstandart Чохол до мобільного телефона Armorstandart Frosted Matte Rin+ 19 грн бонус, сумісність з моделями - Xiaomi Redmi 12C, Тип чохла для телефону - накладка, Призначення - модельний, Матеріа... ещел - силікон, Колір - темно-зелений Itbox.uaС нами 6 лет (Киев) Пожаловаться | | 299 грн. | | |
Динамика цен на ArmorStandart Frosted Matte Ring for Redmi 12C
- Минимальная
- Средняя
- Максимальная