Чехол ArmorStandart Icon Case for Mi 11
ArmorStandart Icon Case for Mi 11 |
Цвет | | Тип | защитный чехол | Совместимость | Mi 11 | Материал | силикон / полиуретан / + микрофибра / | Задняя крышка | матовая | Внешние габариты | 170x80x10 мм | Дата добавления на E-Katalog | август 2022 | Маркировка производителя | ARM58256
ARM58257
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог ArmorStandart 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели ArmorStandart.
|
| ArmorStandart ICON Case Xiaomi Mi 11 Lilac (ARM58257)Чохол ArmorStandart ICON Case Xiaomi Mi 11 Lilac (ARM58257) AKS.uaС нами более 10-ти лет (Киев) Пожаловаться | | 239 грн. | | |
|
| Чехол для моб. телефона Armorstandart ICON Case for Xiaomi Mi 11 Lilac (ARЧехол для моб. телефона Armorstandart ICON Case for Xiaomi Mi 11 Lilac (ARM58257) Comtrading.uaС нами 4 года (Киев) Пожаловаться | | 239 грн. | | |
|
| Armorstandart ICON Case for Xiaomi Mi 11 Lilac (ARM58257) arm58257сумісність з моделями - Xiaomi Mi 11, Тип чохла для телефону - накладка, Призначення - модельний, Матеріал - термополиуретан,... ещеКолір - лавандовий Kvshop.com.uaС нами 2 года (Киев) Пожаловаться | | 239 грн. | | |
|
| ArmorStandart Панель Icon Case для Xiaomi Mi 11 Lilac (ARM58257) 58257ArmorStandart Icon — стильний чохол із рідкого силікону, який забезпечить вашому смартфону надійний захист від ударів і падін... ещеь. Завдяки м'якій підкладці з мікрофібри чохол щільно прилягає до пристрою і захищає його від потрапляння пилу та подряпин. Спеціальний матеріал не покривається відбитками пальців і дуже простий в очищенні.КомфортНакладка легко надівається на смартфон завдяки розтягувальним бортикам, які також додатково захищають, виступаючи над поверхнею дисплея й камери. В чохлі передбачені всі необхідні вирізи та кнопки. Він сумісний з усіма типами захисних скел.Особливості:Високоякісний матеріалНадійно захищає смартфон від пошкодженьМ';яка підкладка з мікрофібриПростий в очищенніВиступає над поверхнею дисплеяСумісний з усіма типами захисних скел Mta.uaС нами 6 лет (Киев) Гарантия: 3 мес. Пожаловаться | | 239 грн. | | |
|
| Armorstandart Icon Case for Xiaomi Mi 11 Camera cover Lilac (ARM58257) IcoТип/Накладка|Додаткові особливості/М'яка підкладка з мікрофібри, Простий в очищенні, Виступає над камерою і дисплеєм|Сумісніс... ещеть з моделлю смартфону/Xiaomi Mi 11|Колір виробника/Ліловий|Бренд/Armorstandart|Гарантійний термін/Ні|Застібка/Без застібки|Матеріал/Силікон|Країна виробництва/Китай COMFY.uaС нами 9 лет (Киев) Гарантия: от производителя Пожаловаться | | 239 грн. | | |
|
| Чохол-накладка ArmorStandart ICON Case для Xiaomi Mi 11 Camera cover LilacЧохол-накладка ArmorStandart ICON Case для Xiaomi Mi 11 Camera cover Lilac (ARM58257) Nimpha.uaС нами 1 год (Черновцы) Гарантия: 1 Пожаловаться | | 239 грн. | | |
Динамика цен на ArmorStandart Icon Case for Mi 11
- Минимальная
- Средняя
- Максимальная