Унитаз ArtCeram Civitas CIV002
Фото 5 |
ArtCeram Civitas CIV002 |
|
Унитаз может продаваться без сиденья с крышкой
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог ArtCeram 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели ArtCeram.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить ArtCeram Civitas CIV002
Все цены 6 →Підлоговий унітаз Artceram Civitas, black glossy (CIV002 03; 00) CIV002 03 | 22 251 грн. |
Підлоговий унітаз Artceram Civitas, green acquarello (CIV002 35; 00) CIV00 | 22 251 грн. |
Підлоговий унітаз Artceram Civitas, grey acquarello (CIV002 34; 00) CIV002 | 22 251 грн. |
Підлоговий унітаз Artceram Civitas, pink acquarello (CIV002 33; 00) CIV002 | 22 251 грн. |
Підлоговий унітаз Artceram Civitas, blue acquarello (CIV002 32; 00) CIV002 | 22 251 грн. |
Підлоговий унітаз Artceram Civitas, white glossy (CIV002 01; 00) CIV002 01 | 14 772 грн. |
РекомендуемСравнить в таблице →