Ноутбук Asus TUF Gaming F15 FX506HF [FX506HF-HN018]
Фото 49 | от 28 999 до 35 000 грн. Сравнить цены 8 →Дисплей:15.6 ", 1920x1080 (16:9) Процессор:Core i5, 11400H, 2.7 ГГц Видеокарта:RTX 2050 Оперативка:16 ГБ Накопитель:SSD M.2, 512 ГБ ОС:без ОС Вес ноутбука:2.3 кг |
Модификации Asus TUF Gaming F15 FX506HF 22
Характеристики
Asus TUF Gaming F15 FX506HF [FX506HF-HN018] |
|
Перед покупкой уточняйте наличие дополнительных аксессуаров.
Матовое, глянцевое или антибликовое: Какое покрытие экрана выбрать?Чем хороши разные типы покрытия экранов в ноутбуках и мониторах?
Как найти именно тот ноутбук, который вам нужен?Руководство по выбору оптимального ноутбука под задачи пользователя
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Asus 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Asus.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Где купить Asus TUF Gaming F15 FX506HF [FX506HF-HN018]
Сортировать
ASUS TUF Gaming F15 2021 FX506HF (FX506HF-HN018) | 28 999 грн. |
ASUS TUF Gaming F15 FX506HF (FX506HF-HN018) | 30 899 грн. |
ASUS TUF Gaming F15 2021 FX506HF (FX506HF-HN018) | 28 999 грн. |
Asus TUF Gaming F15 FX506HF-HN018 Graphite Black TUFGamingF15FX506HF-HN018 | 31 999 грн. |
ASUS TUF Gaming F15 2021 FX506HF (FX506HF-HN018) FX506HF-HN018 | 33 499 грн. |
Ноутбук ASUS TUF Gaming F15 Core i5-11400H 15,6-144Hz 16GB 512GB No OS RTX | 30 500 грн. |
Ноутбук ASUS TUF Gaming F15 Core i5-11400H 15,6-144Hz 16GB 512GB No OS RTX | 35 000 грн. |
Закрыть
Купував цей ноутбук тому, що з цією відеокартою він один з найдешевших на ринку(по крайній мірі на той час). Прийшов швидко, з комплектацією було все добре та добре запаковано. Що найперше про нього можна сказати це про його зовнішній вигляд він насправді дуже гарний в комплекті з підсвіткою клавіатури то аж око радіє. Потім можна відмітити, що якщо купувати без ОС то з самого початку при встановленні вінди не видно ссд це типова проблема не тільки ноутбуків ASUS, а також і їх материнок, але це не викликає проблем достатньо скачати драйвери на чіпсет з оф.сайту та встановити з флешки з віндою, після встановлення вінди та драйверів можна починати користуватися, ноутбук дійсно швидкий, тягне все, що потрібно,якщо не вистачає пам'яті то можна легко поставити ще один ссдМ2.Ще мінусом може бути те що немає української розкладки, а тільки анг. Не знаю чи це на всіх чи тільки в мене. Невелий недолік те, що з коробки не бачить ссд, та немає української розкладки. Вадим Валерійович Прокопюк: пользуюсь Asus TUF Gaming F15 FX506HF несколько месяцев |
Добавить отзыв
Рекомендуем