Аудиосистема Borofone BP9 Dancing (974443388107)
Фото 9 |
Borofone BP9 Dancing
Тип:для вечеринок
Кол-во каналов:1.0
Тип тюнера:цифровой
Носители:USB, картридер
Автономное питание:аккумулятор
Габариты системы:422x256x201 мм
Вес:2.35 кг
Все характеристики
Купить Borofone BP9 Dancing
Все цены 14 →Колонка караоке із мікрофоном BOROFONE Dancing BP9 Black S | 2 112 грн. |
Портативна Bluetooth колонка караоке BOROFONE Dancing BP9 10W з мікрофоном | 1 904 грн. |
Портативна Bluetooth колонка караоке BOROFONE Dancing BP9 із мікрофоном, ч | 1 695 грн. |
Портативна Bluetooth колонка караоке BOROFONE Dancing BP9 із мікрофоном, ч | 2 093 грн. |
Портативна Bluetooth колонка караоке BOROFONE Dancing BP9 10W з мікрофоном | 2 081 грн. |
eще 9 предложений
РекомендуемСравнить в таблице →